سیستم های حفاظتی مدار بسته

تامین و عرضه انواع برندهای سیستم های حفاظتی، امنیتی و دوربین مدار بسته به همراه خدمات پس از فروش

گروه تخصصی سارات مشاور، طراح و مجری سیستم‌های نظارت تصویری فعالیت خود را در حدود 14 سال پیش در زمینه نصب و راه‌اندازی سیستم‌های دوربین مداربسته آغاز نموده است. این گروه مفتخر است که در طول مدت زمان فعالیت خود تعداد بسیاری پروژه مختلف در سراسر کشور در محیط‌های آموزشی، بیمارستانی، بانک‌ها، مسکونی و... به انجام رسانیده است. تمامی فعالیت های ما باتوجه به رعایت حقوق کارفرمایان گرامی و ارائه خدمات و پشتیبانی به‌موقع، فروش کالا با ضمانت‌نامه و گواهی اصالت کالا صورت می‌پذیرد.

محافظت از خانه یا کسب‌وکارتان شاید به اندازه‌ای که فکر ‌می‌کنید، پیچیده یا هزینه‌بر نیست. سیستم‌های امنیتی دوربین‌های مداربسته فقط برای شرکت‌های بزرگ نمی‌باشند. بلکه شما می‌توانید با هزینه‌های ابتدایی کم، مجموعه‌ای متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. دوربین مداربسته در حال حاضر انتخاب محبوب اکثریت مردم برای نظارت و امنیت خانه و کسب‌وکارشان است. عموما این دوربین‌ها در مکان‌هایی که خطر سرقت یا وقوع جرایم دیگر وجود دارند، نصب می‌شوند. برای جلوگیری از سرقت و دزدی در خانه یا کسب‌وکارتان یا نظارت بر رفتار کارمندان و دانش‌آموزان، دوربین مدار بسته سطح امنیت بالایی را تضمین می‌کند.

آموزش و اطلاع رسانی رسالت ماست

انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی – دوربین مداربسته ، دزدگیر ، کنترل تردد ، دربهای اتوماتیک ، آیفون تصویری و … هرآنچه شما برای تامین امنیت اماکن خود لازم دارید را برایتان فراهم کرده ایم.آیا به دنبال یک شرکت موفق و قیمت مناسب در زمینه دوربین مداربسته میگردد ؟

فرصت رو از دست ندید و با ما تماس بگیردد...


مزایای شرکت ما:


هرچه اطلاعات در زمینه حفاظت و امنیت وجود دارد را یکجا جمع کرده ایم.
یک تیم متخصص مشاوره ای برای راهنمایی به شما آماده اند.
گروه طراحی پروژه ، مناسب ترین و مقرون بصرفه ترین سیستم ها را به شما پیشنهاد میدهند.
نصب و راه اندازی و تحویل پروژه ها همراه با آموزش استفاده از سیستم
پشتیبانی دائمی و خدمات بروز سیستمی
تخفیفات و پیشنهادات ویژه دوره ایبرخی از مزایای استفاده از دوربین مدار بسته

اهمیت دوربین مدار بسته به قدری بالاست که در طول دو دهه اخیر بسیاری از کاربران سیستم های نظارتی دوربین مدار بسته مدام این سوال را مطرح می کنند که چرا در سالیان گذشته از این سیستم های حفاظتی استفاده نمی شده است. علاوه بر آن در هنگام وقوع جرم و یافتن مجرمین وجود یک سیستم نظارت تصویری مناسب که به طور اصولی طراحی شده باشد مزایای بسیار زیادی را برای محافظت از دارایی ها, داشتن مکانی امن و مدیریت موثر منزل یا محل کار خواهد داشت. در قسمت زیر تعدادی از ویژگی های دوربین مدار بسته که توجیه سرمایه گذاری برای نصب این سیستم را به همراه دارد بررسی می شود:

1- ترساندن مجرمین
یکی از مهم ترین مزیت های نصب دوربین مدار بسته ترساندن مجرمین از انجام جرم است. دوربین های مدار بسته ای که در مکان های مناسب و صحیح نصب شده باشند, مجرم احتمالی را بر آن می دارد که از ارتکاب به جرم خودداری کند و مکان دیگری با ضریب امنیتی پایین تر را برای ارتکاب جرم بر گزیند.

2- افزایش بهره وری
بهره وری نیروی کار بزرگ ترین دغدغه ای است که امروزه تجارت و صنعت با آن مواجه است. سیستم های نظارت تصویری کمک می کند تا حتی در هنگامی که شما به عنوان مدیر مجموعه در محل حضور ندارید, افراد بهترین رفتار کاری را از خود نشان دهند و هم چنین به مدیران این امکان را می دهد تا عادات و رفتار های کاری را به صورت دوره ای و در زمان های معین مشاهده و بررسی کنند.

3- کاهش مسئولیت و بدهی
بسیاری از مجرمین به دنبال کسب سود از طریق ایجاد ادعا های دروغین علیه شرکت ها می باشند. بدون داشتن شواهد برای دفاع از خود مسئولین این شرکت ها ممکن است گاهی محکوم به پرداخت هزینه های گزافی شوند. دوربین مدار بسته راهی موثر برای جلوگیری از این وقایع به شمار رفته و علیه چنین ادعا هایی مفید واقع خواهد شد.کارشناسان شرکت سارات می توانند شما را در زمینه دوربین مدار بسته راهنمایی نمایند.رضایت مشتریان ما اتفاقی نیست…

اطمینان شما
حاصل سابقۀ درخشان فعالیت ماست
آرامش شما
حاصل پشتیبانی همه جانبۀ ماست
رضایت شما
حاصل کیفیت محصولات و خدمات ماست

راه های دسترسی به ما

تهران - چیتگر - بلوار کوهک - مجتمع طوبی
0901-582-5998