آموزش زبانهای برنامه نویسی

چرا باید برنامه‌نویسی یاد بگیریم؟


در عصر حاضر، یادگیری اصول برنامه‌نویسی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سیستم‌های آموزشی کشورهای تراز اول دنیا همچون کشورهای آمریکایی و اروپایی مبدل شده است و دلیل مهم انگاشتن چنین مهارتی توسط این کشورها، نیاز رو به رشد جامعه به این مهارت بسیار کاربردی می‌باشد به‌طوری‌که گفته می‌شود تا چند سال آینده، دانشگاه‌ها صرفاً بخش اندکی از نیاز بازار کار به برنامه‌نویسان را پوشش خواهند داد.
بدون شک عنوانی که می‌توان برای عصر حاضر درنظر گرفت، عصر تکنولوژی است و شاهد چنین ادعایی هم این است که در عصر کنونی، تکنولوژی در تمامی جنبه‌های زندگی ما از حریم‌خصوصی گرفته تا محیط کار و … رخنه کرده است؛ در مورد تأثیرات زیاد تکنولوژی در بهبود زندگی بشری جای هیچ‌گونه بحثی نیست اما درعین‌حال بایستی بررسی کنیم و ببینیم که به چه شکل می‌توانیم نسل جدیدمان را از مصرف‌کنندهٔ تکنولوژی به تولید‌کنندهٔ آن مبدل سازیم.
به‌عبارت دیگر، مادامی‌که نسل جدید (یا همان کودکان‌مان) صرفاً از کامپیوتر، لپ‌تاپ و غیره برای بازی کردن و فعالیت‌هایی از این دست استفاده می‌کنند، به هیچ‌وجه نمی‌توان ایشان را کاربران عصر تکنولوژی نامید بلکه ایشان صرفاً مصرف‌کنندهٔ تکنولوژی هستند. در مقابل، کاربرانی را واقعاً می‌توان انسان‌های عصر تکنولوژی نامید که بااستفاده از ابزارهایی که در دسترس دارند بتوانند به ایجاد نوآوری پرداخته، از تکنولوژی برای ارتقاء مهارت شخصی بیشتر استفاده کنند و در یک کلام تبدیل به افرادی شوند که قادر می‌گردند عنان تکنولوژی را در دست گیرند و برنامه‌نویسی هم یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که ما را در این توانمندسازی یاری می‌رساند.

با آموزش‌های برنامه نویسی سارات، برنامه‌نویسی را به زبان دلخواهتان یک بار و برای همیشه یاد بگیرید.

طرح ویژه فراگیری طراحی صفحات وب

ما طرح صفر تا بینهایت رو راه انداختیم تا شما خیلی زود به آرزوهایی که تو این زمینه دارید برسید و زیاد توی این راه اذیت نشید!

همونطور که در پایین مشخصه ما این سری آموزشی رو به 3 مرحله تقسیم کردیم و این قابلیت رو هم براش گذاشتیم که هر کدوم رو که شما بخواید براتون ارائه بدیم ولی پیشنهاد ما به شما گذراندن تمامی مراحل هستش.

شما بعد از گذراندن دوره مطمئن باشید که میتونید وب سایت های زیبا بر پایه تکنولوژی های روز دنیا طراحی بکنید و بازار کار خوبی داشته باشد.

توضیحات تکمیلی:

قسمت اول:
- در این قسمت ابتدا یک مقدمه گفته میشه تا فضای ذهنی شما رو برای ادامه کار آماده بکنه
- سپس به اصول طراحی وب می پردازیم و کمی درباره چگونگی اون صحبت میکنیم
- و بعد از اون میریم سراغ اصول طراحی با فتوشاپ، فتوشاپ برای وب و انجام یک یا چند نمونه عملی وبررسی وب سایت های زیبایی که در دنیا وجود داره

قسمت دوم:
- صحبت پیرامون ساختار صفحات وب
- چگونگی پیاده سازی یک پروژه و قسمت های مختلف آن
- آموزش کلیات HTML و آشنایی با تگها و ساختار صفحه
- چگونگی استایل دادن به اجزا مختلف
- کار با CSS
- معرفی و استفاده از CSS3 و HTML5
- انجام SEO برای سایت
-بررسی روش ها و متد های روز دنیای طراحی وب مانند طراحی واکنش گرا و ...
- انجام یک و یا چند پروژه عملی و تبدیل قالب های طراحی شده در فتوشاپ توسط شما به صفحات HTML

قسمت سوم:
- ساختار و کلیات jQuery
- معرفی متد ها و توابع
- چگونگی پویا سازی صفحه و انیمیشن سازی
- چگونگی استفاده از کتابخانه های معروف دنیای وب
- انجام چند پروژه عملی مانند ساختن یک اسلایدر و ...

پشتیبانی:
- طبق توافق و برای افزایش بازدهی کار ما برای شما در کنار آموزش حضوری، آموزش در فضای مجازی رو هم پوشش میدیم مثلا مانند ارسال ویدئو و یا طرح سوال شما در قالب ایمیل و گفتگوی اینترنتی.

نحوه محاسبه و پرداخت هزینه:
اصلا نگران این موضوع نباشید، بعد از تماس مستقیم شما با ما و تصمیم بر برگزاری کلاس میزان هزینه به صورت توافقی مشخص میشه و هزینه هر جلسه هم پس از پایان همون جلسه و در صورت رضایت شما به ما پرداخت خواهد شد.

فرصت رو از دست ندید و اگر میخواید به سرعت به یک طراح حرفه ای با بازار کار خوب تبدیل بشید با ما تماس بگیرید:

" azami.cu@gmail.com " , 0901-582-5998 و یا در پایین صفحه پیامتون رو برای ما بفرستید.

منتظر تماس شما هستیم.

راه های دسترسی به ما

تهران - چیتگر - بلوار کوهک - مجتمع طوبی
0901-582-5998