طراحی و راه اندازی اتاق سرور و دیتا سنتر

راه اندازی اتاق سرور و دیتا سنتر جزو خدمات ارایه شده توسط گروه تخصصی سارات می باشد . در برپایی یک اتاق سرور و دیتا سنتر استاندارد ها و نکات زیادی هستند که می بایست مورد توجه و دقت قرار بگیرند.

امروزه با توجه به گسترش فناواری اطلاعات در سازمان ها, ادارات و شرکت ها و بالا بودن تعداد کاربران تحت شبکه و همچنین اهميت ايمني اطلاعات، شرکت ها و سازمان ها تصمیم گرفتند تا با ايجاد مکاني مناسب و استاندارد از اطلاعات و تجهیزات شبکه که يکي از سرمايه های اصلي آنها مي باشند حفاظت کنند، که اين مکان اتاق سرور ناميده مي شود. همچنین جهت ارائه سرویس مناسب، بدون وقفه و امنیت محیط سرورها از نظر فیزیکی، آتش سوزی، نفوذ و … ایجاد یک اتاق سرور (Data center) و یا در ابعاد کوچکتر (Server Room) یک نیاز ضروری به نظر می رسد.آیا به دنبال یک شرکت موفق و قیمت مناسب در زمینه خدمات اتاق سرور و دیتا سنتر میگردد ؟

فرصت رو از دست ندید و با ما تماس بگیردد...


خدمات اتاق سرور و دیتا سنتر

طراحی سیستمهای روشنایی
جا نمایی و طراحی چیدمان اتاق
انتخاب مناسب تکنولوژی و فناوری
طراحی سیستمهای کنترل تردد . اعلام متجاوز
طراحی ساختار سیستم خنک کننده ، تهویه هوا
طراحی ساختار رک ها و کابل کشی ساخت یافته
طراحی ساختار سیستم اعلان و اطفاء اتوماتیک حریق
طراحی ساختار ایمن سازی مرکز داده
طراحی ساختار نیروی الکتریکی
طراحی سیستمهای کنترل هوشمند با قابلیت اعلام چند منظوره
طراحی پوشش های کاذب مرکز مقاوم در برابر حریق
با انجام تک تک موارد فوق می توان راه اندازی کامل اتاق سرور را به دنبال داشت. البته انجام هریک از این موارد امر آسانی نبوده و نیازمند مدت زمانی نسبتا طولانی است. اما انجام این موارد توسط افرادی متخصص کمک شایانی خواهد کرد تا بتوان راه اندازی اتاق سرور را بدون هیچ نقصی انجام داد. همانطور که می دانید وجود نقص در هنگام راه اندازی بعدها مشکلاتی را برای اتاق سرور که بخش مهمی به شمار می رود، خواهد داشت که جبران آن هزینه بر است.

هر یک از موارد مورد اشاره باید با دقت بالایی انجام گیرند تا در انجام سایر موارد خللی ایجاد نشده و به طور کلی کار به شکل کاملی انجام گیرد. یکی از مهمترین این موارد مربوط به بخش ایمنی شده که در صورت عدم توجه می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. همانطور که پیشتر نیز گفته شود تمامی موارد باید توسط گروه و افراد متخصصی انجام گیرد تا مشکلی پس از راه اندازی اتاق سرور به وجود نیاید.

بسیاری تصور می کنند انجام تمامی مراحل آسان است و در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد اما در حقیقت این گونه نیست و تمامی موارد بایستی با برنامه ریزی قبلی و به شکل مهندسی شده انجام گیرد.رضایت مشتریان ما اتفاقی نیست…

اطمینان شما
حاصل سابقۀ درخشان فعالیت ماست
آرامش شما
حاصل پشتیبانی همه جانبۀ ماست
رضایت شما
حاصل کیفیت محصولات و خدمات ماست

راه های دسترسی به ما

تهران - چیتگر - بلوار کوهک - مجتمع طوبی
0901-582-5998